Atlikta

REGISTRACIJA GAUTA

Džiaugiamės, jog užsiregistravote į turistinę stovyklą „Išlikimas”. 

Mažas, tačiau labai svarbus darbas – sumokėti už stovyklos kelialapį per 5 dienas, taip patvirtinant savo vietą stovykloje. Negavus mokėjimo per šį terminą registracija yra naikinama. Galite sumokėti visą sumą už kelialapį iškart arba sumokėti avansą, o likusią sumą likus ne mažiau nei 14 dienų iki stovyklos pradžios.

Sumokėdami Jūs patvirtinate, jog sutinkate su stovyklos sutarties sąlygomis. 
Sutartį ir jos priedus rasite čia: www.islikimas.lt/stovyklautojams

Jei registruojatės į Išlikimo pirmąjį lygį, mokėjimą inicijuokite čia: https://islikimas.lt/eshop/
Jei registruojatės į antrąjį arba trečiąjį Išlikimo lygį – palaukite atskiro laiško su suformuotu mokėjimo nurodymu.

Užpildytą (skenuotą su parašais arba pasirašytą sertifikuotu elektroniniu parašu) stovyklos sutartį ir jos priedus galite atsiųsti elektroniniu paštu iki stovyklos arba atsivežti tiesiai į stovyklavietę. Atsiuntus iš anksto – spausdintų dokumentų į mišką vežtis nebereikės 🙂

Tinklapyje yra rekomenduojamų daiktų sąrašas ir daugiau informacijos pasiruošimui stovyklai: https://islikimas.lt/stovyklautojams
Jeigu jums kažkas atrodo nereikalinga – galite neimti. Jeigu kažką norite pasiimti, tačiau to nėra sąraše – pasiimkite. Šis sąrašas yra tik pagalbinė priemonė. Svarbiausia – besiruošdami atsižvelkite į oro sąlygas ir savo asmeninius poreikius.

Stovyklos tinklapyje taip pat galite rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, pavyzdžiui, ką darome, kai lyja ar kaip vaikai skirstomi į būrius. Per kelis stovyklos metus sukauptas jau nemažas kiekis dažniausiai sulaukiamų klausimų. Jei kyla neaiškumų dėl inventoriaus ar turite klausimų, į kuriuos atsakymų nerandate – būtinai susisiekite ir mielai į juos atsakysime.

Iki susitikimo!