Atlikta

REGISTRACIJA GAUTA

Džiaugiamės, jog užsiregistravote į turistinę stovyklą „Išlikimas”.

 

Mažas, tačiau labai svarbus darbas – sumokėti už stovyklos kelialapį per 5 dienas, taip patvirtinant savo vietą stovykloje. Negavus mokėjimo per šį terminą registracija yra naikinama. Galite sumokėti visą sumą už kelialapį iškart arba sumokėti registracijos patvirtinimo mokestį (50€), o likusią sumą likus ne mažiau nei 14 dienų iki stovyklos pradžios.

 

Sumokėdami Jūs patvirtinate, jog perskaitėte stovyklos sutartį ir jos priedus bei sutinkate su stovyklos sutarties sąlygomis.

Sutartį ir jos priedus rasite čia: www.islikimas.lt/stovyklautojams

Užpildytą (skenuotą su parašais arba pasirašytą sertifikuotu elektroniniu parašu) sutartį ir kitus dokumentus galite atsiųsti elektroniniu paštu iki stovyklos arba atsivežti į stovyklavietę. Atsiuntus iš anksto – spausdintų dokumentų į mišką vežtis nebereikės 🙂

 

Jei registruojatės į Išlikimo pirmąjį lygį, mokėjimą inicijuokite čia: https://islikimas.lt/eshop/

Jei registruojatės į antrąjį arba trečiąjį Išlikimo lygį – palaukite atskiro laiško su suformuotu mokėjimo nurodymu.

Nuolaida prisitaiko automatiškai vienu metu apmokant už du ar daugiau kelialapių!

 

Jei pažymėjote, jog jums reikalinga palapinė, sulauksite dar vieno atskiro laiško su mūsų turimų palapinių nuomos galimybėmis.

 

Tinklapyje galite rasti rekomenduojamų daiktų sąrašą ir daugiau informacijos pasiruošimui stovyklai: https://islikimas.lt/stovyklautojams.

 

Stovyklos tinklapyje taip pat galite rasti daugybę atsakymų į dažniausiai mums užduodamus klausimus, pavyzdžiui, ką darome, kai lyja, kada prasideda stovyklos programa ar kaip vaikai skirstomi į būrius. Būtinai juos perskaitykite, jei dalyvaujate pirmą kartą mūsų stovykloje, kad išvengtume galimų nesusipratimų.

 

Jei kyla neaiškumų dėl inventoriaus, mokėjimų ar turite klausimų, į kuriuos atsakymų nerandate – susisiekite ir mielai į juos atsakysime.

 

Iki susitikimo!