Atlikta

REGISTRACIJA GAUTA

Džiaugiamės, jog užsiregistravote į turistinę stovyklą „Išlikimas”.

 

Mažas, tačiau labai svarbus darbas – sumokėti už stovyklos kelialapį per 5 dienas, taip patvirtinant savo vietą stovykloje. Negavus mokėjimo per šį terminą registracija yra naikinama. Galite sumokėti visą sumą už kelialapį iškart arba sumokėti registracijos patvirtinimo mokestį (50€), o likusią sumą likus ne mažiau nei 14 dienų iki stovyklos pradžios. Sumokėti grynais pinigais galimybės nėra!

 

Sumokėdami Jūs patvirtinate, jog perskaitėte stovyklos sutartį ir jos priedus bei sutinkate su stovyklos sutarties sąlygomis.

Sutartį ir jos priedus rasite čia: www.islikimas.lt/stovyklautojams

Kviečiame tausoti gamtą pasirašant sutartį elektroniniu parašu ir atsiunčiant mums elektroniniu paštu. Pasirašyti galima tiek mobiliuoju parašu, tiek naudojantis Smart ID, tiek turint atnaujintą asmens tapatybės kortelę. Pasirašymui rekomenduojame: GoSign.lt, Dokobit.com, Elpako.lt, Marksign.lt. Jei pasirašyti elektroniniu būdu nepavyksta – dokumentus atsispausdinkite, užpildykite, pasirašykite ir atsiųskite nuskenuotus ar nufotografuotus.

 

Jei registruojatės į Išlikimo pirmąjį lygį, mokėjimą  savarankiškai inicijuokite čia: https://islikimas.lt/eshop/

Jei registruojatės į antrąjį arba trečiąjį Išlikimo lygį – palaukite atskiro laiško su suformuotu mokėjimo nurodymu.

Nuolaida prisitaiko automatiškai vienu metu apmokant už du ar daugiau kelialapių!

 

Jei pažymėjote, jog jums reikalinga palapinė, mūsų galimus pasiūlyti variantus galite apžvelgti čia: Palapinės.

 

Tinklapyje galite rasti rekomenduojamų daiktų sąrašą ir daugiau informacijos pasiruošimui stovyklai: https://islikimas.lt/stovyklautojams.

Stovyklos tinklapyje taip pat galite rasti daugybę atsakymų į dažniausiai mums užduodamus klausimus, pavyzdžiui, ką darome, kai lyja, kada prasideda stovyklos programa ar kaip vaikai skirstomi į būrius. BŪTINAI juos perskaitykite, jei dalyvaujate pirmą kartą mūsų stovykloje, kad išvengtume galimų nesusipratimų.

 

Jei kyla neaiškumų dėl inventoriaus, mokėjimų, dokumentų pasirašymo ar turite klausimų, į kuriuos atsakymų nerandate – susisiekite ir mielai į juos atsakysime.

 

Iki susitikimo!