Stovyklos Programa

ką veiksime?
1 diena

Atvykimas į stovyklavietę.  Svarbiausios stovyklavimo instrukcijos. Kad viskas vyktų sklandžiai bei saugiai.   Pasiskirstymas į gentis, susipažinimas su vadovais ir kitais stovyklautojais. Prisistatymo, genties pavadinimo, vėliavos bei atributikos kūrimas. Pirmosios komandos formavimo užduotys. Vakare vieni kitiems prisistatome ir pradedame kelionę tapimo geriausia gentimi link.

2 diena

Išmoksime suteikti pirmąją medicininę pagalbą; sužinosime, kas turi sudaryti žygio vaistinėlę. Gelbėsime „sužeistus“ draugus. Pagrindiniai išgyvenimo elementai: maisto gaminimas bei maitinimasis, stovyklavietės įkūrimas, būsto statyba, vandens išgavimas bei filtravimas, laužo užkūrimas be degtukų. Visa tai išmoksime ir išbandysime praktiškai. Vakare prie laužo – kino vakaras.

3 diena

Išmokstame naudotis žemėlapiu bei kompasu. Nuo šiol orientavimosi ir topografiniai ženklai mums ne siaubas, bet draugas, o šiaurę sugebėsime nustatyti ir be kompaso! Sužinosime, ką daryti pasiklydus.
Išeisime į orientacinį žygį po apylinkes bei ieškosime paslėpto lobio. Vakare pasivaržysime linksmame protų mūšyje.

4 diena

Pirmoje dienos pusėje rišime įvairius turistinius mazgus, sužinosime, kokioje situacijoje kokie mazgai yra labiausiai tinkami. Pasigaminsime išgyvenimo apyrankes.
Popiet žaisime interaktyvų žaidimą, kurio metu kiekvienas turės savo vaidmenis ir laikysis tam tikrų scenarijaus taisyklių. Galbūt tapsime princais bei princesėmis ir karūnuosime karalių? Galbūt ruošimės raketos paleidimui į kosmosą? Galbūt rengsimės zombių apokalipsei? Ar ateivių invazijai? O gal būsime atsidūrę negyvenamoje saloje po lėktuvo katastrofos? Pamatysite 🙂
Sutemus laukia naktinis žygis – „jonvabalių“ paieška.

5 diena

Olimpinė IŠLIKIMO diena. Ryte dalyvausime iškilmingoje Olimpinės vėliavos pakėlimo ceremonijoje. Vyks įvairūs sportiniai turnyrai, bandysime pagrobti priešo vėliavą, kariausime, išbandysime taiklumą šaudydami oriniais ginklais. Šokio talentus bus galima atskleisti Just Dance iššūkyje. Olimpiados uždarymo ceremonijos metu geriausios komandos lips ant apdovanojimų pakylos.

6 diena

Svarbiausia stovyklos diena, kuomet parodysime viską, ko išmokome per visas dienas. Pirmasis pusdienis skirtas paskutiniams atsisveikinimo laiškams rašyti bei pasiruošimui didžiajam išbandymui. Popiet – finalinis IŠLIKIMO kliūčių ruožas, pareikalausiantis ne tik jėgų, bet ir sumanumo. Vakare – stovyklos nugalėtojų apdovanojimai bei svarbiausias akcentas – įšventinimas ir IŠLIKIMO ženklelių įteikimo ceremonija. Galėsime gėrėtis laužo šviesa bei grožėtis žvaigždėtu dangumi iki paryčių.

7 diena

Stovyklos susitvarkymas, apsikabinimai, atsisveikinimai bei kelionė namo, prisimenant visus stovykloje patirtus nuotykius.

* Visos stovyklos metu bus papildomų netikėtų užduočių, kurios nepaminėtos programoje.
** Stovyklos programa gali būti koreguojama, atsižvelgiant į oro sąlygas.

MB "Norim dirbam, norim ne"  | Rimti Projektai © 2019